Rejestracja

*
Posiadasz już kartę DreamCard?
 
 
Biuro obsługi klienta hotelservice@daydreams.de
Poniedziałek - Piątek ( 9.00 - 18.00 )
Cel podróży?
Trwanie
3 nocy
  • 1 noc
  • 2 nocy
  • 3 nocy
Okres wyszukiwania
Przyjazd
Wyjazd
ustalony
Elastyczny
Liczba gości | pokój
2 dorośli,
0 dzieci
1 pokój

Pokój 1

Zarezerwuj kilka pokoi dla kilku osób

Jeżeli jesteś zalogowany i przysługuje Ci odpowiednie członkostwo lub zgromadziłeś stosowną liczbę kuponów na profilu, możesz dokonać rezerwacji na dłuższy pobyt dla większej liczby osób.

 

Twój hotel ma wolne pokoje?

Jako specjalista w zakresie trendu zwanego „Slow Tourism” daydreams zapewni Ci przypływ gości – również w niskim sezonie i poza sezonem.


Twoje korzyści z partnerstwa z daydreams:

  • Więcej gości, większy obrót: Nasi goście rezerwują w Twoim hotelu kilkudniowe pobyty ze śniadaniem i obiadokolacją. Płatność dokonywana jest bezpośrednio na Twoje konto.
  • Bezpłatny marketing hotelu. Niezależnie od czasu nie ponosisz żadnych kosztów, opłat za przystąpienie do współpracy ani opłat za pośrednictwo. Korzystanie z portalu hotelowego jest również całkowicie bezpłatne.
  • Skoncentrowana siła sprzedaży: Jako część międzynarodowej grupy Hubert Burda Media, promujemy Państwa hotel profesjonalnie i z uwzględnieniem odpowiedniej grupy docelowej za pośrednictwem wielu kanałów internetowych, mediów drukowanych i marketingu telefonicznego – i nie płacą Państwo za to ani centa.
  • Pełna kontrola nad Państwa pokojami: Nasz portal rezerwacyjny daje Państwu możliwość elastycznej promocji poprzez bezpośrednią możliwość rezerwacji wolnych pokoi lub pokoi na zapytanie. W ten sposób można osiągnąć docelowe obłożenie hotelu.
  • Osobiste i niezawodne wsparcie bezpośrednio z naszego działu ds. hoteli

Aby uzyskać dalsze informacje, pobierz naszą broszurę dla partnerów. Pobierz PDF


.

 

Zostań naszym Partnerem – teraz za darmo!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 

*
*
*
*
*
*
*
*

Osoba kontaktowa w Twoim hotelu

*
*
*
*
*
* Pola obowiązkowe

Zostań naszym Partnerem – teraz za darmo!

Wspólnie z naszymi partnerami we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Belgii i Holandii udostępniamy w naszych hotelach partnerskich ponad 2 miliony noclegów rocznie.

Masz pytania?
Zadzwoń do nas:
+ 48 606 670 014