Rejestracja

*
Posiadasz już kartę DreamCard?
 
 
Biuro obsługi klienta 12 212 40 10
Poniedziałek - Piątek ( 9.00 - 17.00 ) Opłata zgodnie z taryfą operatora
Cel podróży?
zamknąć
Okres podróży | czas trwania
Przyjazd
Wyjazd
3 nocy
Przerwij

Jeżeli jesteś zalogowany i przysługuje Ci odpowiednie członkostwo lub zgromadziłeś stosowną liczbę kuponów na profilu, możesz dokonać rezerwacji na dłuższy pobyt.

Jeżeli jesteś zalogowany i przysługuje Ci odpowiednie członkostwo lub zgromadziłeś stosowną liczbę kuponów na profilu, możesz dokonać rezerwacji na dłuższy pobyt.

Liczba gości | pokój
2 dorośli,
0 dzieci
1 pokój
Przerwij

Pokój 1

Zarezerwuj kilka pokoi dla kilku osób

Jeżeli jesteś zalogowany i przysługuje Ci odpowiednie członkostwo lub zgromadziłeś stosowną liczbę kuponów na profilu, możesz dokonać rezerwacji na dłuższy pobyt dla większej liczby osób.

 
Nr hotelu 0987

HOTEL SOPOT

ul. J.J. Haffnera 88, 81715 Sopot (Pomorskie), Polska

Hotel Sopot położony jest w północnej, spokojniejszej części Sopotu, w samym sercu Trójmiasta. Od pięknej piaszczystej plaży dzieli go jedynie Park Północny. Szum morza, zapach lasu i przepiękny widok pozwoli w pełni wypocząć w jednym z najpiękniejszych miast nad Bałtykiem. Nasi goście znajdą tu eleganckie, przestronne pokoje z wygodnymi, dużymi łóżkami i designerskimi wnętrzami. Posiadamy 111 pokoi w klasie standard, w tym niektóre z widokiem na morze, a także 13 apartamentów. Strefa SPA w Hotelu Sopot**** składa się z pięciu sal zabiegowych, sauny i strefy relaksu oraz strefy fitness. Nasza restauracja Restaurand No. 88 to smaki regionu północnej Polski. Menu oparte jest na lokalnych produktach, świeżych rybach, własnych uprawach ziół i warzyw oraz kulinarnej finezji szefa kuchni.

Wskazówki

Wyposażenie pokoi: suszarka, TV, klimatyzacja, dostęp do Internetu, sejf, telefon

Tematy

PLAŻOWANIE
Aktywny wypoczynek
  • Klub fitness
Wellness
  • Basen (w strefie wellness)
Wybrzeże
  • Położony nad morzem
  • Piaszczysta plaża
  • Ograniczona strefa pływania
Więcej hoteli Pomorskie

Jeśli chcesz zobaczyć, które hotele znajdują się w regionie, kliknij przycisk poniżej.

Pozostałe usługi daydreams:

  • Sauna